o mnie

Nazywam się Matylda Dudzińska, jestem dyplomowanym nauczycielem metody Rötzera. Pasjonuje mnie fizjologia cyklu, to co dzieje się w organizmie kobiety podczas ciągłych przemian hormonalnych, a także sposoby obserwacji i interpretacji objawów z tymi zmianami związanych.

Moja osobista droga do „uwierzenia” w NPR trwała ponad 8 lat i była pełna zniechęcenia, niedowiarstwa, frustracji i problemów z obserwacją objawów (wszystkich, serio! ?)

Dzisiaj wiem, że to naprawdę działa i wiem, jak radzić sobie, kiedy wydaje się nam, że w żaden sposób się nie da i że „to jednak nie dla nas”.

Dlatego właśnie zostałam nauczycielem metody Rötzera – aby pomóc innym w odnalezieniu tych ukrytych przejść z krętej i wyboistej drogi na spokojną, szeroką promenadę – bo taki właśnie powinien być NPR ?

Prywatnie jestem żoną Najlepszego Męża oraz mamą Najcudowniejszej Córeczki i Trzech Najsłodszych Łobuzów ?

Moje zasady

Jako nauczyciel NPR mam kilka zasad, których zawsze przestrzegam w rozmowach z kobietami:

  • Niezależnie od formy kontaktu – to o czym mówimy, zostaje naszą słodką tajemnicą ?
  • Nie krytykuję. Nigdy. Możesz robić wszystko na przekór metodzie, używać dziwnych urządzeń – powiem Ci zawsze, co tam jest niezgodnego z metodą, co prawdopodobnie się nie sprawdzi, ale nie powiem, że nie możesz tak robić, bo…
  • to Ty decydujesz! To Twoje cykle, Twoja płodność, Twoje życie, Twoje decyzje ? Ja jestem doradcą, mam Ci pomóc zaufać sobie, pokazać Ci rozwiązania, wytłumaczyć zasady, które są skuteczne. Decyzja zawsze należy do Ciebie! ?